SEAT Service

Vaše výhody v našem autorizovaném servisu!

Přímý příjem

Komplexní způsob příjmu vozidla do servisu, to je přímý příjem vozu (s eventuálním využitím zvedáku) za Vaší přítomnosti, to je přidaná hodnota pro Vás, našeho zákazníka. Proces provádíme bezplatně (odborným personálem v příjemném prostředí), při čemž jsou odhaleny případné nedostatky a ty jsou na místě se zákazníkem konzultovány.

  • Kontrola vozu společně s Vámi v místě Přímého příjmu.
  • Kontrola vozidla dle kontrolního seznamu výrobce.
  • Identifikace závad a sepsání zakázky.
  • Nabídka originálního příslušenství, pneumatik atd.

Normované procesy

Všechny pracovní položky jsou normovány výrobcem a zákazník platí jen částku danou těmito normami. Není zde prostor na prodlevy, a tak i kdyby mechanik strávil opravou Vašeho vozu delší čas, tak Vy nic navíc než předepisuje norma neplatíte.

Proškolený personál

Všichni naši mechanici, servisní poradci a dílenští specialisté jsou pravidelně proškolováni. Odbornost personálu je podmínkou značky SEAT pro udělení certifikátu ISO 9001. Dílenské vybavení v hodnotě několika milionů korun je na technologické špičce.

Testy kvality

Majitelé vozidel se rozhodují, zda po záruce navštívit autorizovaný nebo neautorizovaný servis. Všeobecným názorem přitom bývá, že autorizovaný servis bývá příliš drahý, zatím co neautorizovaný udělá stejnou službu za mnohem méně peněz.

100% záruka na práci i díly

Na všechny provedené práce v našem autorizovaném servisu SEAT a samozřejmě na všechny Originální díly SEAT®, které byly použity při opravě, se vztahuje záruka 2 roky. 

Výhodné ceny za servisní úkony

Našim zákazníkům nabízíme výhodné ceny za práci i originální díly. Systém slev a akčních nabídek máme nejen pro stálé zákazníky se zánovním vozem, ale i pro zákazníky s vozem starším 4 let. Těm můžeme nabídnout i tzv. Economy díly.

1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.