Elektromobilita

Na budoucnost jsme připraveni. Nastupte si...

 

Přichází éra elektromobilů. Kdo se zajímá o automobily, několik posledních let četl a slýchal, že budoucnost patří elektromobilitě. Odvětví elektromobility se začíná dynamicky rozvíjet a budí stále větší pozornost. Hlavním důvodem pro zavádění elektromobility jsou evropské emisní předpisy, které nařizují automobilkám stlačit produkci emisí na nulovou a tím snížit ekologickou zátěž a zároveň zmírnit změny klimatu způsobené vlivem člověka.

Vozy elektřinou poháněná nejsou však úplnou novinkou. Značka Volkswagen například již v minulých letech rozšířila nabídku modelů o verzi elektrických vozů a to konkrétně modely  e-up a e-Golf. 

Pokud půjdeme ještě dál do historie, první hybridní vůz postavil už předchůdce ŠKODA Auto, firma Laurin & Klement v roce 1908. Označení nesl Laurin & Klement Typ E a jeho konstruktérem byl František Křížek, který nahradil převodovku elektromotorem. 

 

Zlom přichází v České republice v oblasti elektromobility v posledních letech, kdy jednotlivé značky Volkswagen koncernu představuji na trh první elektrické vozy. 

 

Více informací o elektromobilitě a nabídce vozu k jednotlivým značkám:

Škoda

Volkswagen

Audi

Oslovte naše prodejce a poznejte přednosti elektrických vozů osobně při testovací jízdě. 

Podívejte se na naše skladové vozy, které máme právě pro Vás: PiaMarket

Galerie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.