Nový Passat Variant

Business třída v nové podobě!

Úspěch je podmíněný mnoha faktory. Zásadní rozdíl však často odhalí až situace z každodenního života. Třeba to, že do cíle cesty dorazíte bez stresu - ať už se jedná o pracovní oběd nebo o fotbalový trénink dětí. Nový Passat, který bude mimochodem v budoucnu k dispozici pouze ve verzi Variant, Vám nyní poskytuje ještě více prostoru pro dobré pocity a zaujme Vás svým sportovním designem, vysokou úrovní komfortu a inovativními technologiemi.

Exteriér

Seznamte se s okouzlujícím designem nového modelu Passat. Ten je elegantní a současně sportovní, jeho širší, delší a plošší silueta je projevem ryzí dynamiky; přesto zůstává vždy věrný své nezaměnitelné DNA modelu Passat. Seznamte se s modelem Volkswagen, který zrychlí tep nejen Vám, ale i těm, které budete míjet.

od 1 005 900,- Kč 

Interiér

Nastupte si, připoutejte se - a možná zapomenete odjet. I to se Vám může v novém voze Passat stát - a to nejen díky volitelným sedadlům ergoActive s masážní funkcí. Jeho působivý interiér, velkorysý prostor, důraz na inovativní technologie a elegantní design stanovuje nová měřítka. Jemné detaily, jako je ozdobné prošívání, dodávají kabině, jež je orientovaná na řidiče, nádech luxusu.

 

 

 

 

1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.