Nový Amarok je zpět!

Pick-up pro každý den

Nový Amarok je tady. A dává řidičům jasný vzkaz: Každá cesta je cílem.

 

Kompletně přepracovaným vozem s moderními technologiemi a novým designem definuje značka Volkswagen Užitkové vozy nově segment prémiových pick-upů. Protože ať už je nový Amarok používán kdekoli a kdykoli, jeho četné moderní asistenční systémy řidiči nabízejí větší podporu než jeho předchůdci.

 

Skutečný off-road

 

Co dělá z nového Amaroku plnohodnotný terénní vůz? Přináší nejnovější technologie a větší jízdní komfort než jeho předchůdce,  více airbagů a nové asistenčními systémy zjednodušují obsluhu vozu a posouvají bezpečí na nejvyšší úroveň. Ať už jde o varianty karoserie, podvozku, motoru nebo převodovky: Od změněných rozměrů až po výrazně větší brodivost je vše přizpůsobeno terénním schopnostem.

  • Větší rozvor Nový Amarok je dlouhý 5 350 mm, tedy o 96 mm delší než jeho předchůdce. Rozvor o délce 3 270 mm odpovídá narostl o 173 mm, což znamená, že v kabině pro posádku je více místa
  • 4x4 zde není 16, ale přiřaditelný či permanentní Tři různé vznětové motory se čtyřmi až šesti válci a zdvihovým objemem 2,0 až 3,0 litru zajišťují vždy dostatek výkonu. 
  • Více jízdních režimů, větší komfort Více než 30 asistenčních systémů, z nichž více než 20 je na palubě Amaroku zcela nových, poskytuje na přání dodatečný jízdní komfort.
  • Brodivost 800 mm Díky brodivosti 800 mm se nyní mohou fanoušci off-roadů ještě lépe ponořit do světa terénních schopností.
Eine Frau am Steuer des VW Amarok.

 

Mistr všestrannosti

 

Spolehlivost a všestrannost na každém povrchu? Nový Amarok to má v genech. A rád se tím chlubí: nápis AMAROK je vyražen téměř po celé šířce víka korby.

S řadou nových funkcí je připraven na jakoukoliv výzvu: 

  • ložná plocha zavazadlového prostoru s osvětlením LED, upevňovacími oky, zásuvkou na 12 V, krytem zavazadlového prostoru či krytem zavazadlového prostoru s elektrickým Rollcover systém
  • maximální hmotnost přívěsu až 3,5t (pro všechny verze s automatickou převodovkou)
  • dostatečný prostor na ložné ploše mezi podběhy kol pro příčné naložení europalety, kterou lze připevnit pomocí pevných ok
Eine Familie bewegt sich um den VW Amarok

 

Cena od 1 102 893 Kč

 

Více info u naších prodejců:

Lukáš Zbořil

Tel. +420 739 523 519

E-mail: lukas.zboril@autoheller.cz 

 

Jiří Prokop

Tel .+420 739 523 592 

E-mail: jiri.prokop@autoheller.cz

 

Peter Kotek

Tel. +420 739 523 548

E-mail: peter.kotek@autoheller.cz

 

1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.