Nové ID.7

Pro větší svobodu!

Nové ID. 7

 

S novým čistě elektrickým modelem ID.7 představuje Volkswagen nový etalon elektromobility. Tato čistě elektrická limuzína spojuje výhody velké dojezdové vzdálenosti, rychlého nabíjení, většího prostoru a intuitivního ovládání a definuje tak nový standard prémiové třídy značky Volkswagen.

 

Rychlé nabíjení. Delší dojezd

 

V závislosti na kapacitě baterie je dojezdová vzdálenost na čistě elektrický pohon nového modelu ID.7 až 700 km¹ - téměř každou cestu tak můžete absolvovat nonstop bez nutnosti nabíjení. Na rychlonabíjecích stanicích se stejnosměrným proudem lze baterii dobít z 10 na 80 % kapacity za přibližně 25 minut při mírných venkovních teplotách a při nabíjecím výkonu až 200 kW. Vy jste tak rychle opět připraveni k jízdě.

 

Design exteriéru limuzíny

 

Elegantní design modelu ID.7 je umocněn aerodynamicky tvarovanou čelní partií a snižující se linií střechy, která připomíná tvary karoserie modelu fastback. Vstupy vzduchu v přední části zajišťují jeho cílené obtékání kolem boků vozidla směrem dozadu a také vzduchovou clonu , která zklidňuje proudění po stranách vozidel. Linie střechy pak pomáhá modelu ID.7 dosáhnout velmi nízké hodnoty součinitele vzduchu , jež je velmi důležitý odpor pro nízkou spotřebu energie a pro dosažení větší dojezdové vzdálenosti.

 

1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.