Nové Audi Q8 e-tron

Elektrická energie. Mimo jiné úžasné věci. Audi e-tron splnilo svou průkopnickou roli plně elektrického vozidla.

Na první pohled elektrizující

Audi Q8 e-tron s novým vzhledem a specifickým světelným podpisem pro denní svícení odráží progresivní technologie i zvenčí. Architekturu quattro s odvážně tvarovanou ramenní linií a specifický podpis denního svícení podtrhuje zejména šedý metalický lak chronos.

 

 

Propracovaný design interiéru

Očekávejte více než velkorysý prostorový koncept. Vybrané materiály, prvotřídní povrchová úprava a pokročilé digitální funkce promění každou cestu v Audi Q8 e-tron¹ v prémiový zážitek.

 

 

Nový zážitek z jízdy

Nastupte a vychutnejte si téměř neslyšnou akceleraci elektromotorů. Využijte vyšší trakci a stabilitu díky plně elektrickému pohonu všech kol. Lepší jízdní dynamika díky adaptivnímu vzduchovému odpružení a četným asistenčním systémům. Na přání je k dispozici odnímatelné tažné zařízení. 

 

akldjala

Spotřeba energie (kombinovaná¹) v kWh/100 km: 24,4-20,6; emise CO₂ (kombinované¹) v g/km: 0. Informace o spotřebě paliva/výkonu a emisích CO₂ s rozsahy v závislosti na zvolené výbavě vozidla. Pro vozidlo jsou k dispozici pouze hodnoty spotřeby a emisí podle WLTP, nikoliv podle NEDC.

 

Pohodlné cestování

Pro Audi Q8 e-tron existují různé možnosti nabíjení, a to jak doma, tak na cestách. Nabíjení je ještě snazší díky funkci Plug & Charge¹⁰. A díky zvýšené kapacitě baterie a komplexní nabíjecí službě si můžete elektromobilitu užívat i na dlouhých cestách.

 

 

V případě dotazů kontaktujte naše prodejce :)

 

1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.