Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image

AkceSEAT Fitness plán

SEAT Fitness plán

Přijďte si k nám pro svůj Fitness plán - knížku plnou slevových poukazů a dopřejte svému vozu profesionální péči za výhodné ceny.

S poukazy z Fitness plánu ušetříte nemalé finanční prostředky.

 

Více informací zde: https://www.seat.cz/servis-a-prislusenstvi/akce-a-specialni-nabidky/fitness-plan

 

Kontakty pro objednání:

 

Autosalon Ostrava

Tel.: 596 606 218

 

Autosalon Opava

Tel.: 553 666 932

 

 

Audi Energy Program

 

Audi Energy Program

 

Značka Audi pro Vás připravila nový věrnostní program s názvem Audi Energy Program - knížku plnou slevových poukazů na servisní úkony, nákup Audi originálních dílů® a Audi originálního příslušenství®.


Program je určen pro vozy starší čtyř let a s poukazy z Audi Energy Programu ušetříte nemalé finanční prostředky

 

Více informací zde: https://www.audi.cz/d/2791-pia-cz-spolsro-oz-auto-heller-ostrava/servis-a-prislusenstvi/akce-a-specialni-nabidky/audi-energy-program

  

Kontakty pro objednání:

 

Autosalon Ostrava

Tel.: 596 606 171

 

Autosalon Opava

Tel.: 553 666 932

 

 

Volkswagen Plus Plán

 

Volkswagen Plus Plán

V našich autorizovaných servisech Volkswagen v Ostravě a v Opavě je pro Vás připraven Plus plán - knížka plná slevových poukazů na servisní úkony, nákup Originálních, Výměnných a Economy dílů Volkswagen® a na nákup Originálního příslušenství Volkswagen® pro osobní vozy. S poukazy z Plus plánu ušetříte nemalé finanční prostředky.

 

Více informací zde: https://www.volkswagen.cz/d/2791-pia-cz-spolsro-oz-auto-heller-ostrava/servis-a-prislusenstvi/akce-a-specialni-nabidky/plus-plan

 

Kontakty pro objednání:

Autosalon Ostrava

Tel.: 596 606 218

 

Autosalon Opava

Tel.: 553 666 932

 

 

Volkswagen STK Service

 

Volkswagen STK Service

Prevence je vždy lepší než později řešit nepříjemné následky. To platí u auta stejně jako u Vašeho zdraví. A nejlepší preventivní prohlídka je samozřejmě u skutečných odborníků. Jen v našich autorizovaných servisech Volkswagen se Vašemu vozu dostane skutečně profesionální péče se zárukou. Pokud nás necháte Váš Volkswagen připravit pro technickou kontrolu a měření emisí, nabízíme Vám možnost provedení samotné technické kontroly v nezávislé STK stanici zdarma. Prohlídka vozidla a odstranění případných závad před technickou kontrolou jsou zpoplatněny dle platného ceníku.

Více informací zde: https://www.volkswagen.cz/d/2791-pia-cz-spolsro-oz-auto-heller-ostrava/servis-a-prislusenstvi/akce-a-specialni-nabidky/volkswagen-stk-service

 

Kontakty pro objednání:

 

Autosalon Ostrava

Tel.: 596 606 218

 

Autosalon Opava

Tel.: 553 666 932

 

 

Audi STK Servis ZDARMA

Audi STK Service Zdarma, rychle, bez starostí

Využijte svůj náskok díky Audi - i při zákonné technické kontrole.

Musíte se svým vozem na povinnou technickou kontrolu? Náš autorizovaný servis Audi nabízí opět něco navíc. Pokud u nás necháte svůj vůz připravit pro technickou kontrolu, včetně měření emisí, my Vám samotné provedení technické kontroly v nezávislé STK nebudeme účtovat. Technická kontrola zdarma není jediná výhoda, kterou Vám autorizovaný servis Audi nabízí: 

  • Pouze autorizovaný servis Vám garantuje použití originálních dílů za nejvýhodnější ceny a vysoce kvalifikovaný tým profesionálů. Samozřejmostí je u nás dvouletá záruka na díly i práci.
  • Příprava vozu, včetně případných oprav či výměna dílů za úhradu probíhá za naprosto férových podmínek: vždy Vám nabídneme nejvýhodnější řešení a transparentní vyúčtování s osobním vysvětlením každé položky u Vašeho vozidla, případně na zvedacím zařízení před příjmem zakázky i při zpětném předání vozidla.
  • Máme pro Vás připravenu možnost tzv. chytrých oprav s výrazně nižšími náklady.
  • Jedině 100% péče profesionálů Audi je zárukou, že si Váš vůz udržuje svou hodnotu a kvalitu.

Kontakt:

Tel.:    596 606 171

E-mail:    servis.audi@autoheller.cz 


Těšíme se na Vás a věříme, že naše nová služba bude dalším krokem pro Váš bezstarostný život s Audi.

 

Volkswagen STK Service – nová služba z nabídky našeho autorizovaného servisu

Rádi bychom Vám představili novou službu z nabídky našeho autorizovaného servisu “ Volkswagen STK Service“, díky které máte možnost získat osvědčení o absolvování pravidelné technické kontroly STK a emisí zcela zdarma.

(*Prohlídka vozidla a odstranění případných závad před technickou kontrolou jsou zpoplatněny dle platného ceníku.) Naši odborníci provedou na Vašem voze nejen pravidelnou servisní prohlídku, která je nutným předpokladem k zachování záruky a vysoké hodnoty Vašeho vozu, ale i přípravu na technickou kontrolu, měření emisí a další služby. Nyní navíc můžeme celou STK a emise s Vaším vozem zařídit celou za Vás a tím Vám ušetřit mnoho času a nepříjemných starostí.

Nepodceňujte technický stav svého vozu zejména teď, kdy policisté získali pravomoc zkrátit platnost Vaší STK na 30 dní při zjištění jakékoliv závady, např. nefunkční kontrolky, sjetých pneumatik či praskliny na předním skle. Proto neodkládejte preventivní prohlídku Vašeho vozu na poslední chvíli a využijte naši jedinečnou nabídku. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Servisní tým Volkswagen osobní a užitkové

 

ŠKODA Šeková knížka plná slev

 • Platí pro vozy starší 4 let.
 • Ušetříte až 20% za servis, za díly i příslušenství.
 • Když ušetříte na ceně,nemusíte šetřit na kvalitě.
 • Přijďte si pro svou šekovou knížku do servisů Autoheller  v Ostravě a v Opavě.

Více:

http://www.skoda-auto.cz/mam-vuz-skoda/program-4-plus