Zimní sezónní nabídka od AUDI

Užijte si zimní sezonu s perfektně připraveným vozem. Let‘s Ride. Let‘s Travel. Let‘s Have Fun.

Je na čase vyrazit a užít si zimní sezonu s perfektně připraveným vozem v našem autorizovaném servisu Audi. Odborně vyškolený tým, precizně zpracované originální díly, dokonale funkční příslušenství, kompletní služby Audi Pneuservisu se širokou nabídkou zimních pneumatik s PneuGarancí. Využijte naše servisní služby a užijte si bez obav každou cestu.

 

25% zvýhodnění na transportní systémy

Střešní box na lyže a zavazadla

Uzamykatelný a s otevíráním z obou stran pro pohodlné nakládání a vykládání. S vnitřním držadlem pro uzavření boxu. Jednoduchý rychloupínací systém vč. omezení utahovacího momentu. Poloha posunutá vpřed umožní lepší přístup k zavazadlovému prostoru.
Maximální možná nosnost 75 kg.

 

17 190 Kč22 920 Kč  405 l

Střešní příčníky

Střešní nástavby, jako je nosič jízdních kol, nosič lyží a snowboardů a nosič kajaku, lze namontovat rychle a jednoduše. Použitý materiál, jako například dosedací nožky, krytky a obložení, jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu. Mechanické díly jsou zhotoveny z velmi kvalitního, povrstveného ocelového plechu.

6 580 Kč8 770 Kč

 

pro Q7, A6 Avant, A6 Allroad

Nový design střešních boxů na lyže a zavazadla

Nový design Audi s vylepšenou aerodynamikou díky plochému, sportovnímu vzhledu. Černá brillant s možností nalepení ozdobné fólie s kruhy Audi. Luxusní vzhled s viditelnými spojovacími prvky. Uzamykatelný, s otevíráním z obou stran a s centrálním vícebodovým uzamykáním pro pohodlné nakládání a vykládání. Snadná a rychlá montáž díky systému Powerclick. Systém s oddělenou funkcí uzavírání a otevírání a s indikací stavu uzavřeno a otevřeno. Rychloupevňovací systém včetně omezení momentu. Maximální možná nosnost 75 kg. Testováno City Crash.

Střešní box na lyže a zavazadla    

16 860 Kč 250 l
18 500 Kč 310 l
24 550 Kč 430 l

Ochranná plastová podložka do zavazadlového prostoru

Ochrana zavazadlového prostoru na míru, omyvatelná a robustní. Zvýšený okraj chrání dno zavazadlového prostoru lépe před vyteklými kapalinami a znečištěním.
 

Plastová podložka do zavazdlového prostoru
2 810 Kč

K dispozici pro všechny modely. Uvedená cena platí pro: Q7

Plastová podložka do zavazdlového prostoru

Gumové koberce

1 700 Kčpřední

1 380 Kčzadní

Uvedená cena platí pro: Q8

 

 

 

 

 

Audi originální díly®

Vše do sebe dokonale zapadá. Audi originální díly® poskytují nekompromisní bezpečnost a jsou ztělesněním optimální funkčnosti, přesného zpracování, dlouhé životnosti a udržení hodnoty.

 

10% zvýhodnění na startovací baterie

 

Baterie 70 Ah / 420 A se zvýhodněním 10 %

Baterie 70 Ah / 420 A se zvýhodněním 10 %
5 930 Kč

 

 

Uvedená cena platí pro: Audi Q3, A6, A7

Vložka vzduchového filtru

Vložka vzduchového filtru
820 Kč

Uvedená cena platí pro: Audi A3, Q3, TT

 

Výměna startovací baterie

Baterie 72 Ah/380 A. Pro modely: Audi Q3/S3, 2,0 TDI, 103 kW. Cena 7 710 Kč.

 

Výměna brzdových destiček a kotoučů vzadu

Pro modely: Audi Q3/S3, 2,0 TDI, 103 kW. Cena 10 250 Kč.

 

 

Aplikace myAudi

Propojte Vaše Audi s Vaším životem

 

Aplikace myAudi propojí Vaše Audi s Vaším každodenním životem, přičemž do něj vnese prostřednictvím inovativních funkcí a služeb Audi connect mnohem více komfortu.

Získejte informace o svém vozidle v reálném čase, což znamená, že budete mít stálý přehled o množství paliva v nádrži, aktuálním dojezdu, servisních prohlídkách, výstrahách atd. Prostřednictvím aplikace si můžete předem pohodlně naplánovat své cesty a výsledné trasy a cíle poslat přímo do palubního systému ve voze. Na dálku můžete ovládat dokonce i nezávislé vytápění nebo odemykání a zamykání dveří.

V závislosti na konkrétním modelu a výbavě Vašeho Audi se dostupnost služeb může lišit.

 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.