07.04.2021 / Servis / Volkswagen / Auto Heller - Ostrava

Top sezónní nabídka Volkswagen service

Každý produkt ze sortimentu Originálního příslušenství Volkswagen® byl vyvinut současně s vozidlem, prošel přísnými bezpečnostními zkouškami a je vyroben z kvalitních materiálů nejmodernějšími technologickými procesy.

Originální příslušenství
Volkswagen®

Abyste byli spokojeni a v bezpečí.

Balíček originálního příslušenství pro nový Golf
Sleva

Balíček originálního příslušenství pro nový Golf

se zvýhodněním 30 %

Balíček obsahuje střešní nosiče, plastovou vložku do zavazadlového prostoru, sadu gumových koberců a ochrannou fólii na zadní nárazník.

Nabídka je platná do 21. 6. 2021.

Golf | 12 610 Kč 8 830 Kč

Balíček originálního příslušenství pro nový Golf

Držák na jízdní kolo

Nosič jízdních kol z Originálního příslušenství Volkswagen® pro stacionární přepravu jízdních kol na střeše vozidla upoutává svým držákem rámu a kolejnicí na kolo v jedinečném designu a drží kolo automaticky ve správné pozici. Inovativní otočný knoflík pro omezení krouticího momentu kontroluje krouticí moment působící na rám jízdního kola, takže je jízdní kolo řádně zajištěno.

000071128F | 3 740 Kč

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Premium

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Premium

Nosič se na vozidlo automaticky připevní jednoduchým nasazením kolmo na kulovou hlavu a následným sklopením dolů. Nový patentovaný uzávěr bez páček umožňuje jednoduchou montáž bez vynaložení větší síly. Díky velkému úhlu odklopení 90 stupňů lze nosič nožním pedálem natolik odklopit, že zavazadlový prostor zůstane i u vozidel s velkými výklopnými dveřmi stále dobře přístupný. Nosič lze kompletně složit a uložit do zavazadlového prostoru. Dokáže přepravovat až 2 jízdní kola, lze dokoupit rozšíření pro 3. jízdní kolo. Šířka kolejnic 55 mm, napínací profil rámu max. 80 x 45 mm, vzdálenost kolejnic 22 cm, rozvor kol max. 130 cm. Nosnost max. 60 kg, vlastní hmotnost nosiče 13 kg.

000071105J | 18 860 Kč

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Compact III

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Compact III

Originální nosič jízdních kol Volkswagen Compact III je nejmenší, nejlehčí a nejkompaktnější nosič své třídy pro tažné zařízení. Dokáže přepravovat až 3 jízdní kola. Díky skládacímu systému lze zadní světla, kolejnice a rám nosiče kompletně složit a uložit do praktické transportní tašky, která je obsahem balení. Díky sklápěcí funkci nosiče je jednoduché se dostat do zavazdlového prostoru osobních vozidel i s uchycenými koly na nosiči. Šířka kolejnic 50 mm, napínací profil rámu max. 80 x 45 mm, vzdálenost kolejnic 19/18 cm, rozvor kol max. 125 cm. Nosnost max. 54 kg, vlastní hmotnost nosiče 16 kg.

3C0071105C | 18 790 Kč

Chladicí box

Chladicí box

Je vhodný pro bezproblémové uložení a transport stojících lahví o objemu 2 litry a napájení probíhá volitelně buď 12 volty v autě, popř. 230 volty doma nebo v hotelu. V objemu dodávky obsažená ochrana proti vybití baterie a také dodatečné izolační víko jako možnost výměny za chladící víko Vám nabízejí nezbytnou bezpečnost a co možná největší komfort. Energetická třída A++.

000065400F | 4 040 Kč

Posuvný modul do zavazadlového prostoru

Posuvný modul do zavazadlového prostoru

S originálním posuvným modulem Volkswagen pro zavazadlový prostor můžete zavazadlový prostor svého vozidla flexibilně rozdělit a zajistit tak náklad před posunutím. Posuvný modul lze libovolně polohovat podél vnějších hran ložné plochy prostřednictvím upínací spony a teleskopická tyč posuvného modulu pro zavazadlový prostor bezpečně zadrží náklad.
K dispozici pro různé modely.

000061166A | 2 640 Kč

Závěsná taška na odpadky

Závěsná taška na odpadky

Textilní taška se jednoduše namontuje na opěrky hlavy předních sedaček a v případě potřeby jí lze rovněž lehce odstranit. Součástí dodávky jsou role pytlíků na odpad. Ty oceníte při delších jízdách a rovněž při jízdách s dětmi a Vaše auto zůstává čisté.

000061107 | 560 Kč

 

Originální díly
Volkswagen®

S Originálními díly Volkswagen® budete po provedení opravy nebo údržby jezdit bezpečně a komfortně a Váš vůz zůstane stoprocentním originálem. Staráme se o to, aby byly originální díly neustále k dispozici pro všechny vozy Volkswagen. A to nejen po krátkou dobu, ale i po celá léta po ukončení výroby daného modelu.

 

Originální díly
Originální díly
Sleva

Pachový a protialergenní kabinový filtr

Pro modely Arteon 2017 - nyní, Caddy 2021 - nyní, Crafter 2017 - nyní,
E-Crafter 2019 - nyní, Golf 2014 - nyní, Golf Sportsvan 2014-2020,
Jetta 2020 - nyní, Passat 2015 - nyní, Tiguan 2016 - nyní,
Tiguan Allspace 2018 - nyní, Touran 2016 - nyní,
T-Roc 2018 - nyní

5Q0819669 | 1 001 Kč 640 Kč

Scirocco 2009 - 2018, Sharan 2011 - nyní,
Tiguan 2008 - 2018, Touran 2003 - 2015

1K1819669 | 939 Kč 600 Kč

Bližší informace o použitelnosti dílů pro konkrétní vozidlo podá náš servisní poradce.

Kompletní ceny

Kompletní ceny - to je výhodná nabídka servisních úkonů pro majitele vozů Volkswagen starších 5 let, kdy zákazníkem je fyzická osoba. Ceny úkonů jsou uvedeny vč. DPH a zahrnují jak cenu materiálu, tak času i práce mechanika za zvýhodněnou hodinovou sazbu. Profesionální servis, vysoká kvalita originálních dílů, příznivá cena - to vše pro Váš vůz Volkswagen.

Osobní vozy

Užitkové vozy

Volkswagen
Pneuservis

Náš Volkswagen Pneuservis poskytuje kompletní péči o pneumatiky. Poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky s PneuGarancí pro Váš vůz. Nabízíme také jejich uskladnění, očištění, ošetření a zdarma ekologickou recyklaci opotřebovaných pneumatik. Volkswagen Pneuservis je All inclusive služba pro Vás.

Prodej

Prodej

U nás máte jistotu, že dostanete optimální pneumatiky pro model Vašeho vozu. Můžete si vybrat z velké nabídky renomovaných výrobců pneumatik a originálních kompletních kol.

Servis a uskladnění

Servis a uskladnění

Volkswagen Pneuservis přirozeně také znamená vyvážení, montáž, ošetření a uskladnění zimních, resp. letních pneumatik a kompletních kol za příznivou cenu.

Ekologie

Ekologie

Pro majitele vozů Volkswagen poskytujeme zdarma zpětný odběr použitých pneumatik.

Poukaz na služby pneuservisu Volkswagen

Využijte poukaz na montáž, uskladnění, nebo nákup pneumatik či kompletních kol. Podmínkou je zakoupení čtyř kusů nových pneumatik, nebo sady kompletních kol.

Stáhnout poukaz

Poukaz na služby

AirStop®

Nabízíme také pneumatiky s technologií AirStop® – se speciální uzavírací hmotou uvnitř pneumatiky, která obalí cizí tělesa o průměru do 5 mm hned při vpichu, utěsní propíchnutý kanál a umožní tak dojezd až do servisu Volkswagen.

AirStop

Volkswagen PneuGarance

Pokud si zakoupíte alespoň jednu novou pneumatiku nebo originální kompletní kolo v autorizovaném servisu Volkswagen, automaticky získáte bezplatně Volkswagen PneuGaranci – tříletou záruku na její poškození až výrobní vady.

Volkswagen PneuGarance

Nové štítky pro označování pneumatik v EU

V květnu 2021 EU uvede do užívání nové štítky pneumatik, které poskytnou spotřebitelům více informací o vybraných vlastnostech pneumatik.

Nový obsah:

1. Obchodní název/značka dodavatele
2. QR kód (pro přímý přístup do veřejné části produktové databáze EU)
3. Označení typu pneumatiky (číslo položky)
4. Rozměr, index nosnosti, rychlostní index pneumatiky
5. Piktogram záběrových vlastností na sněhu: 3PMSF
6. Piktogram záběrových vlastností na ledu
 

Nové štítky pro označování pneumatik v EU
Volkswagen Pneuservis
Continental

 

Jarní servisní prohlídka

V rámci jarní servisní prohlídky provedeme pečlivou kontrolu technického stavu Vašeho vozu a zkontrolujeme:

  • brzdovou soustavu
  • výfukový systém
  • kola a pneumatiky
  • stěrače a ostřikovače
  • stav baterie
  • plochý / drážkový řemen
  • klimatizaci a topení
  • provozní kapaliny
  • chladicí systém
  • světla včetně správného nastavení

299 Kč

Volkswagen Pneuservis

Svěřte se do péče odborníků!

Volkswagen STK Service.

Prevence je vždy lepší než později řešit nepříjemné následky. To platí nejen pro Vaše zdraví, ale také pro Váš vůz. A nejlepší preventivní prohlídka je samozřejmě u skutečných odborníků. Jen v autorizovaných servisech Volkswagen se Vašemu vozu dostane skutečně profesionální péče se zárukou. Náš odborný servis je navíc spojen se zajištěním známky z technické kontroly a emisí zdarma.

Nemusíte řešit nepříjemné formality a ušetříme Vám čas, který můžete věnovat sobě a svým blízkým.

Prohlídka vozidla a odstranění případných závad před technickou kontrolou jsou zpoplatněny dle platného ceníku.

Volkswagen Pneuservis
Volkswagen Pneuservis

Plus plán

Všechny cesty vedou k výhodám.

Plus plán je knížka plná slevových poukazů na servisní úkony, nákup Originálních, Výměnných a Economy dílů Volkswagen® a Originálního příslušenství Volkswagen® pro osobní i užitkové vozy. S poukazy z Plus plánu ušetříte nemalé finanční prostředky.

Knížka je pro Vás připravena k vyzvednutí v našem autorizovaném servisu Volkswagen.

Budoucnost za volantem.

Díky mobilním službám Volkswagen můžete být vždy v kontaktu se svým vozem a můžete využívat nejrůznější funkce, které Vám ještě více zpříjemní jízdu vozem Volkswagen. Podle modelu vozu, který řídíte, můžete mít k dispozici systémy We Connect, Car-Net, We Connect Go, App Connect nebo jejich kombinaci.

We Connect Go
VW We

Propojte se se svým vozem. We Connect Go

Pořiďte si Volkswagen DataPlug a využívejte služby We Connect Go naplno. Volkswagen DataPlug funguje v kombinaci s aplikací We Connect Go, kterou lze zdarma stáhnout na App Store nebo Google Play. Díky aplikaci pak můžete sledovat Váš styl jízdy, získat přehled o měsíčních nákladech na pohonné hmoty nebo mít rychlý přístup k preferovanému servisnímu partnerovi Volkswagen.

Volkswagen DataPlug | 990 Kč

Apple
Google

Před nákupem DataPlugu však prosím ověřte kompatibilitu s Vaším vozem Volkswagen na connectgo.volkswagen-we.com/cs-cz/, kde se dozvíte i více informací o službě We Connect Go

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace