Šeková knížka: servisní program pro vozy starší 4 let

Spolehněte se na profesionály 

U autorizovaného servisního partnera máte jistotu, že používá ŠKODA Originální díly a výrobcem předepsané technologické postupy - dobré vlastnosti vašeho vozu tak zůstanou zachovány. Pokud chcete využít naší nabídky, stačí navštívit naše servisní centrum Auto Heller Ostrava/Opava a my Vám poskytneme Šekovou knížku plnou slev.

 

  

Sleva 20 % na výměnu ŠKODA originální spojky

Spojky, spojkové lamely, přítlačné kotouče, vypínací ložiska a setrvačník. Sleva platí pouze v případě montáže v našem servisu. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál.

  

Sleva 20 % na výměnu ŠKODA originálních brzd

Sleva platí pro výměnu brzdových destiček, čelistí, kotoučů a bubnů. Pro vozy ŠKODA staré 4 a více let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál.

  

Sleva 20 % na výměnu ŠKODA originálního výfuku

Sleva se vztahuje na střední i zadní díl výfuku. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál. Sleva se nevztahuje na výměnu DPF filtrů v akční nabídce.

  

Zdarma autokosmetika Škoda

Pokud bude celková cena opravy vyšší než 1 000 Kč (včetně DPH), můžete si vybrat jednu položku ze seznamu autokosmetiky dle svého výběru zdarma. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let.

  

Sleva 20 % na výměnu ŠKODA originálních tlumičů

Sleva se vztahuje na výměnu předních i zadních tlumičů a na předepsané přeměření geometrie po výměně předních tlumičů. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál.

  

Sleva 20 % na výměnu ŠKODA originálního příslušenství

Sleva se nevztahuje na pultový prodej příslušenství a lze ji uplatnit v případě provedené servisní práce na voze nebo montáži příslušenství. Sleva se nevztahuje na montáž příslušenství a nelze ji uplatnit na nákup zimních kompletních kol a produkty zakoupené přes ŠKODA E-shop. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let.

  

Sleva 15 % na výměnu ŠKODA originálních řemenů

Sleva se vztahuje na řemeny, řetězy, kladky a vodní čerpadla v případě výměny rozvodů. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let. Sleva se poskytuje pouze z ceny materiálu včetně DPH.

  

Sleva 10 % na ŠKODA originální díly

Sleva je platná tehdy, je-li celková cena opravy nad 3 000 Kč (včetně DPH). Maximální výše slevy je 5 000 Kč. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let. Sleva se poskytuje pouze z ceny materiálu včetně DPH. Sleva se nevztahuje na podporované filtry pevných částic – DPF s akční cenou.

 

Stáhnout Šekovou knížku