Nová definice SUV. Audi Q5 Sportback

Audi Q5 Sportback nabízí harmonickou souhru silného výkonu SUV a mimořádné praktičnosti pro každodenní využití. Svažitá střešní linie připomínající kupé podtrhuje nový sportovní designový jazyk, zatímco permanentní pohon všech kol quattro za všech okolností přispívá k fascinujícímu jízdnímu zážitku.

 

Udělá dojem všude, kam s ním vyrazíte

 

Design Audi Q5 Sportback zapůsobí svým dynamickým a sebevědomým charismatem. Speciálním prvkem je široká, pozvolna klesající záď, která vytváří střešní linii ve tvaru kupé, což umocňuje aerodynamický vzhled vozu. Dynamický charakter vozu je završen difuzorem s výrazným, členitě tvarovaným lemováním, chromovanou lištou přetínající záď vozu po celé její šíři a sportovním střešním spoilerem. Na přání je dostupný paket S line pro exteriér, který do designu vozu vnáší další sportovní akcenty.

Spotřeba paliva při kombinovaném provozu: 5,3-7,6 l/100 km
Emise CO₂ při kombinovaném provozu: 140-182 g/km

 

OLED zadní světla se specifickým světelným podpisem

Na přání dodávaná koncová OLED světla pro Audi Q5 Sportback jsou rozdělena na malé, individuálně ovladatelné segmenty v trojrozměrném uspořádání, které díky působivé technologii nabízejí nové scénáře svícení. Při koupi nového vozu si můžete vybrat jednu ze tří různých variant světelného podpisu. Tím to ale nekončí: charakteristika světelného podpisu koncových světel se v průběhu jízdy automaticky přizpůsobuje danému jízdnímu režimu. Součástí na přání dostupných zadních světel s inovativním OLED technologií je také funkce detekce přiblížení *: pokud vůz stojí a zezadu se k němu na vzdálenost kratší dvou metrů přiblíží jiný účastník silničního provozu, automaticky se aktivují všechny segmenty OLED zadních světel, čímž se výstražně zvětší rozsvícená plocha.

Funkční a stylové

Audi Q5 Sportback se odlišuje svou velikostí, výkonem i funkční využitelností. Obzvláště praktické je flexibilní zadní sedadlo tvořené třemi díly, které lze sklápět jednotlivě nebo společně. Nakládání zavazadlového prostoru usnadňuje celá řada inteligentních řešení, mezi která patří standardně dodávaná variabilní skládací podložka zavazadlového prostoru nebo na přání dostupný senzor pro ovládání dveří zavazadlového prostoru pohybem nohy.

Zjistěte prostřednictvím níže uvedené animace, jaké možnosti nabízí velkoryse koncipovaný úložný prostor Audi Q5 Sportback.

 

Sportovní a zároveň i elegantní interiér

Na přání lze vůz vybavit paketem S line pro interiér, který v kabině vytvoří nepochybně sportovní atmosféru: přední sportovní sedadla, do nichž Vaše tělo dokonale zapadne a která jsou vybavena mohutným bočním polstrováním, Vás doslova nadchnou. Sportovní charakter interiéru umocňuje čalounění sedadel z jemné kůže nappa v hnědém odstínu Criollo, které je opatřeno barevně sladěným kontrastním prošitím. Opěradla předních sedadel jsou dekorována logem "S".

 

Nyní vozy skladem!

Kontaktujte naše prodejce

 

1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.