Jarní servisní akce ŠKODA

Rozjařte se s novou výbavou. Využijte výhodné jarní nabídky Škoda Originální příslušenství se slevou až 40 % u vybraných produktů. Získejte bezpečné a kvalitní doplňky, které jsou plně kompatibilní s vozy Škoda.

Zboží můžete zakoupit přímo v našem dealerství nebo objednat ve Škoda E-shopu a zdarma si ho nechat dopravit na naši provozovnu, kde si ho jen vyzvednete. Rádi vám také pomůžeme s případnou montáží příslušenství na váš vůz.

Prozkoumejte nabídku 

Nezapomente na 

POCTIVÁ JARNÍ SERVISNÍ NABÍDKA

Připravte svůj vůz na jaro! Přijeďte k nám na jarní servisní prohlídku za výhodnou cenu. Kromě kontroly vozu nabízíme také výměnu a uskladnění zimních pneumatik a kompletních kol, případně seřízení geometrie podvozku po zimě.

Objednat zde

PROGRAM PRO VOZY STARŠÍ 4 LET  

Využijte zvýhodnění až 20 % na originální náhradní díly ŠKODA a práci! Pokud vlastníte vůz ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI, SUPERB, KAMIQ, KAROQ, KODIAQ nebo SCALA , jehož stáří je 4 a více let, je akce Šeková knížka plná slev určena právě vám. Stačí si knížku jednoduše stáhnout, nebo o ni požádat vašeho autorizovaného partnera ŠKODA.

Stáhnout šekovou knížku

 

Více info u naších prodejců nahradních dílu - kontakty 

Akce platí do 31.5.203

1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.